Predstavljanje udruge Socijaldemokrati u Bjelovaru

  • nedjelja, 20. ožujka 2022.g. u Hotelu Central u Bjelovaru, Ulica Vatroslava Lisinskog 2, s početkom u 11 sati.

Nakon predstavljanja udruge „Socijaldemokrati“ u Zagrebu krećemo s predstavljanjem udruge diljem Hrvatske, počevši s Bjelovarom kao centrom Bjelovarsko-bilogorske županije.

Upravo u toj županiji značajan broj članica i članova općinskih, gradskih i županijskih vijećnica i vijećnika SDP-a izašli su iz stranke, te nastavili djelovanje u svojim lokalnim sredinama kao nezavisni vijećnici i vijećnice, a sada se žele okupiti oko udruge Socijaldemokrata.

Predstavljanju udruge u ime platforme Socijaldemokrati sudjelovati će  saborski zastupnici Kluba zastupnika Socijaldemokrati Davorko Vidović predsjednik udruge, te osnivači Ivana Posavec Krivec, Romana Nikolić, Davor Bernardić i Nikša Vukas.