Počast čovjeku koji je živio u uvjerenju i želji da se može učiniti bolje, da se može više i da svi zaslužujemo više – Boris Šprem

Boris Šprem svakoj je svojoj dužnosti pristupio časno i otvorena srca, s iskrenom željom da postigne veće dobro i da učini razliku. Kao predsjednik Hrvatskoga sabora,  poticao je parlamentarizam i raspravu, uvijek iskazujući poštovanje prema kolegama, neovisno o svjetonazorima i stavovima. Rođen  je 14.04.1956. u Koprivničkim Bregima. Na godišnjicu njegova rođenja, Domagoj Hajduković, potpredsjednik Kluba zastupnika Socijaldemokrati u Hrvatskom saboru posjetio je njegov grob na Mirogoju i iskazao počast čovjeku koji je živio u uvjerenju i želji da se može učiniti bolje, da se može više i da svi zaslužujemo više. Naša dužnost i naša čast je nastaviti ustrajati u njegovim nastojanjima.